• Sapņu medusmēnesis, par īstu cenu

  Vidējais medusmēnesis var maksāt acu ūdens £3000, bet “tikko precējušās”, kuras bija izlīdušas, tik skaidri nebija izdarījušas mājasdarbus.

  Ar sms keredītu palīdzību jūs varat atrast bezmaksas medusmēneša baraviku un būt “smuki precējies”, zinot, ka nākamajā gadā jūs netērēsiet to.

  Dariet savu matemātiku

  Ja ceļojat garu iemetienu, izvēlieties galamērķus, kur valūtas kurss pret mārciņu darbojas jūsu labā. Tādas valstis kā Meksika un Fidži pašlaik piedāvā lieliskus darījumus, jo Brits sapņo par basām kājām pa skaistām pludmalēm. Ja Brexit būs noraizējies par to, cik tālu jūsu mārciņa stiepsies Eiropā un ārpus tā, tiks turpināts visaptverošs darījums.

  Īss ir salds

  Īss iemetiens vai īsi pārtraukumi – divi veidi, kā uzglabāt greznību mazāk. Tā vietā, lai dotos uz tālajiem reisiem, kas atrodas tuvāk mājām, piemēram, Grieķijas salām vai Itālijai, var strādāt lētāk, un mūsu vasaras mēnešos viņiem ir labāki laikapstākļi nekā daudziem tālbraucējiem karstajiem punktiem. Alternatīvi, īsi pārtraukumi vai mini mēneši ir ideāla izvēle pēc kāzu neprāta mēnešiem. Rezervējiet iecietīgu nedēļas vidus “īpašo cenu”, lai uzturētos spa viesnīcā šajā valstī par godu dārgumiem. Piemēram, luksusa Cowley muižā Gloucesteršīrā par nedēļas nogales uzturēšanos jūnijā maksāsi 150 mārciņu vairāk nekā labākais kurss no otrdienas līdz ceturtdienai.

  Atgriezties pie dabas ar glamūru

  Kempings var nebūt ideāls sākums precēties, bet šim zemo izmaksu variantam ir piešķirta greznība – glamping. Domājiet, ka treehouses, izpriecas, triku treileri un forši kempinga furgoni. Karstās vannas, ugunsgrēka bedres un maltītes, kas tiek nogādātas tieši pie tavām durvīm, bieži var būt daļa no darījuma, savukārt satriecoši saulrieti, romantiska vientulība un saģērbšanās kopā zem zvaigznēm tiek izmesti par brīvu. Canopyandstars.co.uk ir lielisks sākuma punkts, ar nakti romantiskajā Vudmena būdā Dordogā no £88 naktī vai izmēģiniet grezno, vēl bargainous Brīvības nometni, ar divvietīgām gultām krāšņos tērpos tikai 45 minūtes rietumos Saseksā no £45 uz nakti, ziņo www.inserviss.lv

  Lai viesi rok dziļi

  Nekautrējieties pamest tradicionālo kāzu sarakstu un lūdziet viesiem maksāt par savu medusmēnesi. Lielākā daļa lielo ceļojumu uzņēmumu piedāvā šāda veida pakalpojumus, lai gan, paturot prātā, ka kāzu saraksta firma dodas uz jūsu viesu naudu. Lai pievienotu personisko pieskārienu, plānojiet visus jūsu sapņu ceļojuma atsevišķos elementus, sākot no sveču izguldīšanas maltītes līdz atpūtas braucienam, un ļaujiet saviem viesiem izvēlēties, par ko viņi vēlas maksāt. Skatieties patchworkit.com idejas. Neaizmirsti paņemt “paldies” foto no katras pieredzes, ko sūtīt, kad nokļūsi mājās.

  Laiks ir viss

  Gandrīz vienmēr ir lētāk lidot nedēļas nogalē nekā nedēļas nogalē. Pēc iespējas ātrāk vai pēdējo astoņu nedēļu laikā pēc iespējas ātrāk vai pēdējo astoņu nedēļu laikā saņemiet labāko piedāvājumu par pakešu brīvdienām. Ceļojums uz savu sapņu galamērķi savā “plecu sezonā” (tieši pirms vai pēc viņu populārākajiem mēnešiem) var piedāvāt vislabāko vērtību, bet stūrēt labi skaidri no skolas brīvdienām, kad cenas tiek cilātas.

Comments are closed.