• Vai vēlaties iegādāties lietotu automašīnas garantiju?

  Automašīnas ir viena no visdārgākajām precēm. Un tāpēc, ka tās ir sarežģītas lietas, remonta rēķini var būt dārgi. Lai nodrošinātos pret negaidītiem triecieniem, daži autovadītāji izvēlas pirkt jaunu automašīnu,kas piepildīsies ar ražotāja garantiju. Bet lielākā daļa no mums iegādājas lietotas automašīnas, un tad mums ir jāizvēlas, vai veikt ieguldījumus garantijā, saka  www.1lizings.lv pārstāvji.

  Maksa par lietotu automašīnu garantiju ir atkarīga no tā, vai esat gatavs spēlēties ar azartspēlēm un ceram, ka ar automašīnu nekas nenotiks. Varbūt jūs vēlaties rezervēt dažus ietaupījumus katru mēnesi, lai segtuikdienas darbības izmaksas un neparedzētus remonta rēķinus? Vai arī, jazināt, ka tie tiks izmantoti tikai citiem jautājumiem, būtu gudri ņemt vērālietoto automašīnu garantiju.

  Tā darbosies kā apdrošināšanas polise pret rezerves daļu un garāžas darba samaksas izmaksām pēc jebkuras mehāniskās vai elektriskās atteices.

  Vai jums nepieciešama lietota automašīnas garantija?

  Ja izmantosiet lietotu automašīnu no franšīzes tirdzniecības izplatītāja,katrs jūsu zīmols no Audi uz Volvo norāda vai nu sākotnējās, atlikušāsjaunās garantijas atlikumu, vai arī vienu vai divu gadu segumu.

  Iegādāties lietotu automašīnu līzingā no neatkarīga tirgotāja vai privātpersonas,un jums par garantiju ir jāmaksā papildus.

  Lai no tā izvairītos, kārtējo izmaksu ietaupījumu nodrošināšana ir vienapieeja. Tomēr iespējams, ka nepieciešams saglabāt daudz. Iepriekšējāgada garantijas tiešais, vadošais lietotu automašīnu garantijunodrošinātājs, samaksāja £8591, lai noteiktu Porsche, kas cieta cilindragalvas bojājumu. Pēc tam bija £7487 uz Citroen, kam nepieciešamsjauns dzinējs, un £5301 Volkswagen, kam nepieciešama jaunatransmisija. Automašīnu fiksēšana var būt dārga.

  Uzņēmums apgalvo, ka ceturtajā gadā par ceļu ir nepareizi 44 procentiautomobiļi. Tas publicē noderīgu kopēju automašīnu uzticamībasindeksu, ko tas sniedz.

  Jautājums ir par to, vai jūs esat gatavi to izmantot? Daži modeļi iruzticamāki nekā citi. Taču, ja jūs vienkārši nevarat atļauties pēkšņu unnopietnus izdevumus, garantija dod mieru.

  Kas sniedz garantijas?

  Lietotu automašīnu, ko piegādā franšīzes tirgotājs, parasti automātiskisaņem garantija. To var uzskatīt par visvisaptverošāko visas izmantotāsautomašīnas garantijas segu, un tas, visticamāk, sniegtu patērētājiemvienu gadu apdrošināšanas segumu. Pēc tam jums jāizlemj, vai atjaunotvai atcelt garantiju no neatkarīga pakalpojuma sniedzēja vai pilnībāapturēt garantijas aizsardzību.

  Neatkarīga automašīnu pārdošanas vieta parasti arī sniedz garantiju arlietotiem automobiļiem. Darbības ilgums ir trīs mēneši līdz gadam, un tonodrošinās trešā puse.

  Ja vieglo automobili pārdod privātpersona, pastāv iespēja, ka jums būsjāizveido neatkarīga pakalpojumu sniedzēja garantija.

  Uz ko neattiecas izmantotā automobiļa garantija?

  Tā tika izmantota, lai nodrošinātu, ka franšīzes devēja garantijas tikaapskatītas kā Rolls-Royce. Taču neatkarīgie pakalpojumu sniedzēji iruzlabojuši savus produktus, reaģējot uz patērētāju atsauksmēm. Pat So,tas maksā, lai rūpīgi salīdzinātu garantijas uzturētāju piedāvātosproduktus un izpētītu sīki izstrādātos noteikumus un nosacījumus.

  Dažas garantijas aizsargā tikai pret ražošanas defektiem, bet citi sargāspret “nodilumu un plīsumu”, ko jums vajadzētu izvēlēties.

  Svarīgi ir arī pārbaudīt, vai politika attiecas uz diagnostikas laiku, kasnepieciešams, lai nokļūtu līdz noslēpumainai kļūdai.

  Parasti neapskata virsbūves, durvju rokturi, riepas, sajūga plāksni,izplūdes, baterijas, bremžu uzlikas un diskus, aizdedzes sveces, šļūtenesun piedziņas siksnas. Tomēr jūs varat atrast, ka jebkura no tām(piemēram, maiņstrāvas ģeneratora josta) un tajā ir bojātasapdrošinātās daļas (piemēram, vārsti vai virzuļi), pakalpojumu sniedzējsmaksās par apdrošināto daļu.

  Daži nodrošinātāji ļauj vadītājiem pievienot papildu aizsardzībulīdzekļiem, tostarp informācijai par audio, tālruņa un navigācijassistēmām.

  Vai jums ir nepieciešama mašīna, lai uzturētu garantiju?

  Ir svarīgi veikt automašīnas apkopi saskaņā ar ražotāja grafiku, vai arījums būs pieejama jebkāda garantija. Glabājiet rēķinus par darbu, kastiek veikti, un glabājiet apkopes grāmatu, ko apzīmogojusi garāža.

  Labās ziņas ir uzņēmums, kas ir reģistrēts garāžā, t. Sk., vai tas irfranšīzes tirgotājs vai neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs, kas varapkalpot mašīnu, lai uzturētu lietotu automašīnu garantiju. Viņiem atliektikai ievērot ražotāja “darbu sarakstu” un izmantot oriģinālās iekārtas vaidetaļas, kas ir līdzvērtīgas oriģinālās iekārtas kvalitātei.

Comments are closed.