• Aizdevums kāzām ?

  Ar nacionālajām vidējām izmaksām par kāzām, kas pilnas ar laiku sasniedz augstu līmeni, ir svarīgi atcerēties, ka ir iespējams ieņemt apbrīnojamas kāzas katrā budžetā. Atslēgas tiek saglabātas, iestatot prioritātes un ņemot vērā skaitli, ko sākat ar. Mēs nesakām, ka tas vienmēr ir viegli izdarāms.

  Lai gan jums jārēķinās ar patēriņa kredītu vai kredītu izmantošanu kāzām, ir daudz citu kāzu izdevumu saglabāšanas veidu.

  Tas nozīmē, ka par darbu, kas jāapmaksā kāzām ar patēriņa kredītiem vai izmantojot kredītkarti, ir pieejama liela daļainformācijas. Ja apsverat šīs iespējas, tad neizmantojiet šo metodi kā sākumpunktu.

  Kas ir kāzu aizdevumi?

  Pirmkārt, pirmkārt, nav tādas lietas kāzu aizdevums. Jūs nevarat apmeklēt banku un pieprasīt kāzu aizdevumu. Šeit mēs runājam par personīgo aizdevumu, lai finansētu jūsu kāzās. Lielākā daļa finanšu konsultantu jums teiktu, ka šeit tiks pārtraukta un nevis kāzu aizdevumi.personīga aizdevuma ņemšana ir pēdējā grāvja pūliņu veids, saka Inga, sertificēts finanšu plānotājs un personiskais finanšu dalībnieks finanšu plānošanas tīmekļa vietnē ONEfinance.lv ar personiskiem aizdevumiem saistīta problēma ir , ka visbiežāk cilvēkitos uztver tāpēc, ka viņi mēģina tērēt naudu, kuras viņiem nav. Šeit Es vēlētos norādīt arī kredītkartes iztērēšanu, jo Es domāju, ka daudzi cilvēki maksā par kāzu lietām ar kredītkarti, un viņi var, vai naudas līdzekļi var nebūt naudas līdzekļi, lai tos pilnībā atmaksātu. Personīgie aizdevumi ir labi, sākot ar mazajiem uzņēmumiem, bet varbūt ne ātra maksājuma noteikšana jūsu vietā. Tas nozīmē, ka kāzu aizdevumi netiek atklāti, un ir vairāki veidi, saņemt personīgo aizdevumu, lai palīdzētu segt kāzu izmaksas.

  Vai jums ir jāsaņem kāzu aizdevums?

  Tas nozīmē, ka jūs sedzat savas kāzu izmaksas ar naudu, kas jums nav,bet ne no individuālā aizdevuma vai kredītkartes. Tas ir lēmums, kas jāpieņem ar jūsu partneri, lai jūs vēlāk pieņemtu finanšu lēmumus par jūsu laulību. Ir svarīgi runāt par to, vai finanšu slogs ir kaut kas tāds, kovēlaties atrisināt, atgriežoties no Honeymēness.

  Tālāk ir uzskaitīti veidi, izmantot izmaksas saistībā ar kāzām araizdevumiem. (atkal tas informē jūs par to, tas tiek darīts mēs toneiesakām!)

  Kas ir citi veidi, segt kāzu izmaksas?

  Tiešsaistes personīga kredīta uzņēmuma izmantošana, lai samaksātu par kāzām

  Daudzi interneta aizdevumu uzņēmumi dažu pēdējo gadu laikā ir pazeminājušies, un lielākā daļa no tiem ir aizdevumi ar izspiestokapitālu. Tālāk aprakstīts, tas darbojas: tiešsaistes investori novirzauz naudu jums tikai tad, kad uzņēmums ir saņēmis apstiprinājumu paršo uzņēmumu tāpat banka. Pēc tam jūs par to samaksājat atpakaļ,ieskaitot procentus, arī par banku. Dažas labas vietnes (lasiet paruzticamu) tiešsaistes kāzu aizdevumiem ir uzplaukšana, sākuma unkreditēšanas klubs. Vietnes jūsu informācijā būs droši aizpildāmas, pēctam uz augšu attiecas aizdevumu veidi (un par privātajiem aizdevumulikmēm), ko jūs kvalificēsiet. šīs personas rīcībā ir līdzekļi, kas var būtpieejami trīs līdz piecu dienu laikā, saka Sarah Cain, kas irkomunikācijas direktors. Marketplace aizdevumi ir jauna metode, betpēc iespējas ātrāka iespēja patērētājiem. Kredītkartes ir lielas, lai veiktupirkumu pārdošanas vietā, bet nav labs risinājums ilgtermiņaaizņēmumiem. Ir ātrāka, vienkāršāka, gudrāka iespēja aizņemties, un,atrodoties tiešsaistē, mēs varam būt pieejami visu diennakti. Ja esatieinteresēts, varat turpināt savu kāzu kredīta pieteikumu iesniegšanasprocesu. Ja ne, tad apstājieties tur.

  Mājokļa īpašuma tiesību atņemšana mājokļa apmaksāšanai par kāzām

  Šis ir tikai namsaimnieki un parasti vecāki, kas maksā par savu bērnukāzām. Ideja, kas slēpjas aiz vietējā pašu kapitāla pozīcijas kredīta, ir ,ko jūs aizņēmāt ar hipotēku savā valstī. Tomēr tas nav laba doma. Nefinanšu eksperti, ne arī mēs nevaram ieteikt darīt šādu lietu. es esmuredzējusi vecākus par pašu kapitāla kredītlīniju, kas pamatā iraizņēmums pret jūsu izcelsmes vērtību, saka Lyons Cole. jo īpaši lielaidaļai vecāku, ja mejat kāzas, tad, iespējams, jums ir pus-40 s 50 gadi,jūs neesat tik tālu no pensionēšanās, jūs, iespējams, vienkārši izlikātsavu bērnu ar koledžu šeit ir tik daudz izdevumu un grūtību, kasizvirzītas kādam no vecākiem, un iespējams, ka nauda par kaut ko citu.

  Kredītkartes izmantošana kāzām

  Mums ir jābrīdina jūs par to, ka lielākā daļa finanšu konsultantu ir saistītiar kredītkartēm un kredītlīnijām, kad runa ir par alternatīviem veidiem, maksāt par jūsu kāzām. Attiecībā uz Lyons Cole tas ir viens noātrākajiem parāda atgūšanas veidiem. acīmredzot, finanšuplānotājam mans padoms vienmēr būtu izveidot budžetu un tikaimaksāt par lietām, ko jūs varat atļauties, saka Lyons Cole. neieietkredītkartes parādu kāzām.

  Tas nozīmē, ka (un tikai tad, ja) jums ir nauda par jūsu kāzām,kredītkarte var būt lieliska iespēja. Kāpēc: kredīta izmantošana varaizsargāt jūsu naudu no krāpšanas un pelnīt jums par lidojumiem un patviesnīcām (Labdien, Honeymoon!). Vienkārši mēģiniet maksāt parkāzām ar naudu, kas jums vēl nav sagatavota, un jums būs jāmaksāsoda nauda.

  Piesaistiet un ietaupiet kāzās!

  Zvans, rakstīšana! Tas ir ceļš, pa kuru iet. Neizmantojiet kāzuaizdevumus un veltiet laiku, lai izveidotu kāzu budžetu un patiešāmsaglabātu vajadzīgās lietas. Ilgstošas darbības laikā nav nodarītskaitējums. Vairākas reizes vietas jau ir rezervētas vairāk nekā vienu gaduuz priekšu. Ņemot vērā to, ka jūsu rīcībā būs pietiekami daudz laika, laipatiešām plānotu kāzas un glābtu preces, kas nav apgrozāmas, un patvelnišķīgi uz dažām lietām, ko jūs vienmēr esat cerējuši. Es drīzāk lūdzuatlikt jūsu iesaistīšanos sešus mēnešus līdz gadam, lai ietaupītu naudu,saka Lyons Cole. ietaupījumi saistībā ar ietaupījumiem ir daudz labākipar parādu atmaksu.

  Cik daudz naudas jūs varat saņemt, izmantojot kāzu aizdevumu?

  Personīgie aizdevumi var būt no jebkuras vietas diapazonā no 2000.gada līdz 35 ASV dolāriem. Tas pats attiecas uz tiešsaistesuzņēmumiem. nomierināšana piedāvā trīs un piecu gadu aizdevumus,bet vienkārši tāpat citus aizdevumus, jums ir jāatmaksā aizdevumaatmaksas laiks, izmantojot laiku. Ja atbilde ir , negatīvi ietekmēsjūsu kredītu, norāda Cain. apvērstā pusē tie, kas veic aizdevumus unmaksā tos laikus vai agri, var uzlabot savu kredītpunktu skaitu.

  iegūt kāzu aizdevumu?

  Tāda skanēšanas risks salauzts ieraksts, kas saņem kāzu aizdevumu,nevar būt labākais priekšstats par to. Taču, ja joprojām lasāt un esatizvēlējies, šeit ir viss iespējamais, lai saņemtu personīgo aizdevumukāzu izmaksu segšanai.

  Pārliecinieties, vai jums ir labs kredīts.

  Ja meklējat kāzu aizdevumu, jums ir jānodrošina, lai jūsu finanses irpasūtītas. Lielākais faktors ir jūsu kredītvērtējums. Pēc Cole domām,viss virs 700 uzskatāms par labu kredītpunktu. Jūs joprojām varatsaņemt aizdevumu ar zemāku punktu skaitu. Jums tikai vajadzēsmaksāt vairāk par to, izmantojot lielāku procentu likmi. (tas dažkārt tiekdēvēts par slikto kredīta personīgo aizdevumu), nevis kaut ko tādu, kovēlaties!), Uz patapinājuma tīmekļa vietnes Prosper.com jums būsnepieciešams rādītājs 640 vai lielāka, lai pretendētu uz aizdevumu,norāda Cain. Lai noskaidrotu savu kredītpunktu skaitu, ir pieejami vairākibezmaksas kredītrēķini. (mēs esam uzticīgi, lai KreditKarma.comvienkārši parādītu jūsu kredītpunktu.)

  Veidojiet savus finanšu dokumentus atbilstoši pasūtījumam

  Papildus kredītrezultātam jūsu banka gribēs skatīt jūsu apliecinājumupar ienākumiem, banku pārskatiem un jebkādu citu parādu, kas jumsvarētu būt (studentu aizdevumi, hipotēkas utt.). Lai noskaidrotu, kādikonkrēti dokumenti un kvalifikācija būs nepieciešami, sazinieties ar savuvietējo banku. Citiem vārdiem, tiešsaistes kāzu aizdevumiemnepieciešami daudzi tādi paši dokumenti jebkurš cits aizdevums. laiprocess noritētu nevainojami, jūs varat izmantot pamata ienākumu unidentitātes dokumentāciju kopā ar roku, kad sākat savu pieteikumu.Piemēram, W2s, vadītāja apliecība un sociālā nodrošinājuma karte, irrakstīts Cain.

  Tikai tāpēc, ka mums tas atkal ir jāpasaka: jums nešķiet, ka jums irjāpāriet uz kāzu aizdevumu, lai samaksātu par savu lielo dienu. Ir daudzveidu, saglabāt un samazināt kāzu izmaksas. Mēs zinām, ka kāzasvar būt viegli ietekmējamas, un tur ir tikai dažas lietas, kas ir pārākaukstas, taču mums vienkārši ir jāiespiež jums, kad jūsu nākotnesbankrots nav labs veids, atbrīvoties no laulībām. Vai nepieciešamavienkārša kāzu budžeta pamatdaļa? Vai meklējat dārgus kāzu datumus?Vai jums vajag vienkārši plānošanas padomus, lai iegūtu darbu visāprocesā? Mēs jums esam pilnībā aptverti tālāk.

Comments are closed.